Muzeum przygotowało dla Was fascynujący program, który przeniesie Was w czasie i pozwoli odkryć bogactwo historii i kultury. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by spędzić magiczną noc w Muzeum Niepodległości!
Program Nocy Muzeów w Muzeum Niepodległości
- godz. 18:00 – 01:00 – Udostępnienie muzeum dla zwiedzających (ostatnie wejście 0:30)
. - godz. 18:15 – Koncert z balkonu
.
Zrelaksuj się przy dźwiękach projektu „Belcanto w wielkim mieście…”.
Wystąpią: Robert Mojsa, Magdalena Maciąg oraz Agnieszka Schulz-Brzyska. Idealny start wieczoru pod gołym niebem.
.
Zwiedzanie wystaw stałych
.
- godz. 19:15 – „Historia Pałacu” oraz „Z Orłem Białym przez wieki. Symbol władców, państwa i narodu” – Poznajcie burzliwą i fascynującą historię naszej pięknej siedziby.
„Z Orłem Białym przez wieki. Symbol władców, państwa i narodu” – Zanurzcie się w świat symboliki narodowej i odkryjcie znaczenie Orła Białego na przestrzeni wieków.
. - godz. 20:15 – „Historia Pałacu” oraz „Polonia Restituta. O niepodległość i granice 1914 – 1921”.
Przeżyjcie na nowo walkę o niepodległość Polski i kształtowanie się jej granic po I wojnie światowej.
. - godz. 21:15 – „Historia Pałacu” oraz „Kresy i bezkresy w zbiorach Muzeum Niepodległości w Warszawie”
.„Historia Pałacu” „Kresy i bezkresy w zbiorach Muzeum Niepodległości w Warszawie” – Odkryjcie bogactwo kulturowe i historyczne Kresów Wschodnich w unikatowych zbiorach naszego Muzeum.
.
Data:
sobota, 16.05.2026, 18:00 -01:00
Wykonawca / Organizator:
Muzeum Niepodległości
Lokalizacja:
Muzeum Niepodległości
Solidarności 62
00-240 Warszawa, Śródmieście
Bilety:
Wstęp bezpłatny - 0 PLN












