Wydarzenie odwołano:
Tradycyjnie już, 31 grudnia, Sala widowiskowa Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze otwiera swe podwoje i zaprasza do spędzenia tego niezwykłego wieczoru w towarzystwie najlepszym z możliwych – w towarzystwie muzyki. Tegoroczna gala zabierze Państwa w świat szczególnie bliski sercu – świat polskiej piosenki. Melodii budzących wspomnienia, rozgrzewających dobre emocje, kołyszących do tańca.
Tej nocy zabrzmią najpiękniejsze standardy polskiej piosenki, ponadczasowe przeboje z repertuaru Ireny Santor, Ireny Jarockiej, Anny Jantar, Violetty Villas, Piotra Szczepanika, Zbigniewa Wodeckiego i in. W programie nie zabraknie także muzycznych niespodzianek.
W programie m.in. „Powrócisz tu”, walc „Embarras”, „Tych lat nie odda nikt”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Przetańczyć z tobą chcę”, „Kormorany”, „Kawiarenki”, „Cała sala śpiewa z nami”, „List do matki”, „Oczarowanie” w interpretacji znakomitych artystów, którzy swoimi występami na scenach w kraju i za granicą zyskali aplauz i sympatię publiczności: Justyny Bacz, Julity Kożuszek oraz gwiazdy wieczoru Jacka Wójcickiego – znanego i lubianego artysty Piwnicy pod Baranami.
Wokalistom towarzyszyć zespół muzyczny pod kierownictwem Mariusza Dubrawskiego, który przez ostatnie kilkanaście lat niezmiennie towarzyszył na scenie Irenie Santor. Zespół tworzą: Mariusz Dubrawski (fortepian), Wojciech Ruciński (kontrabas), Grzegorz Poliszak (perkusja) oraz Mirosław Romejko (saksofon, klarnet, flet). Całości dopełnią piękne kreacje oraz ujmujący taniec w wykonaniu zespołu tanecznego w choreografii Sabiny Langner.
Przewodniczką muzycznej podróży będzie Małgorzata Mendel, która poprowadzi Państwa szlakiem najpiękniejszych melodii i wspomnień.
Zapraszamy na sylwestrowe spotkanie z klasyką polskiej piosenki, wypełnione czułością dźwięków, nieprzemijającym urokiem i szczerymi emocjami, z których zrodziły się najwspanialsze kompozycje lat 60 i 70.
Plan wieczoru:
- od godz. 21:00 –PRZYWITANIE Z LAMPKĄ WINA PRZY DŹWIEKACH MUZYKI
- godz. 22:00 – PIERWSZA CZĘŚĆ GALI SYLWESTROWEJ
- ok godz. 22:50 – PRZERWA Z MAŁYM POCZĘSTUNKIEM TYPU FINGER FOODS PRZY DŹWIEKACH MUZYKI
- ok godz. 23:20 – DRUGA CZĘŚĆ GALI SYLWESTROWEJ Z UROCZYSTYM POWITANIEM NOWEGO ROKU
- ok godz. 00:20 – ZAKOŃCZENIE GALI SYLWESTROWEJ I ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU LAMPKĄ SZAMPANA
Wystąpią:
- Jacek Wójcicki – gwiazda wieczoru
- Justyna Bacz – vocal
- Julita Kożuszek – vocal
- zespół muzyczny pod kier. Mariusza Dubrawskiego
- zespół taneczny w choreografii Sabiny Langner
Data:
piątek, 31.12.2021, 21:00
Wykonawca / Organizator:
Jacek Wójcicki, Julita Kożuszek, Justyna Bacz
Lokalizacja:
Sala Widowiskowa Zespołu „Mazowsze” – Otrębusy / Centrum Folkloru Polskiego „Karolin”
ul. Świerkowa 2
05-805 Otrębusy w Karolinie
Bilety:
Bilety od - 280 PLN
